Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 ne Fresk!
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor.. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, 3 dhoma gjumi ,dhe 2 tualete . Vendodhja e apartamentit eshte prane rruges kryesore gje qe i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme. Prona eshte ne proces hipotekimi . Per me shume informacion na kontaktoni ne nr bashkengjitur !


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

131

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sotir Caci

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020