Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, shume afer me liqenin dhe koshtin zoologjik. Eshte i organizuar nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe nje verande me siperfaqe 96m2. Apartamenti eshte i shtruar me parket, dhe ka nje mobilim mjaft bashkekohor. Ne cmim perfshihet edhe mobilimi. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi.


Informacion
Sip. Totale:

216 m2

Sip. e brendshme:

216 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti zoologjik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020