Hyr
Përshkrim

Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, koridor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje tualet me ajrim natyral dhe nje ballkon. Lokalizohet ne zone te banuar me fasilitete te shumta per jetese normale. Per informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

54 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

81

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr Eduart Mano

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020