Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati shume cilesor te mireadministruar, me ashensor. Ka hapesire te mjaftueshme per nje jetese te rehatshme. Apartamenti ka nje sallon te bollshem, kendin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cile ndodhet ofron qetesi, akses te lehte ne rruge kryesore, lidhje me zonat qendrore te qytetit etj.
Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi eshte i negociueshem. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

107

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020