Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 te Materniteti i Ri.
Ky apartament ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 75,4m2, ku 58,9 eshte siperfaqe e brendshme.
Organizohet ne nje sallon, nje dhome gjume, nje tualet dhe nje verande prej 16,5m2.
Pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, me te gjitha facilitetet perreth.
Per informacione te metejshme dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

119

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Materniteti i Ri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020