Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament ne nje zone shume te aksesueshme prane Rruges se Ambasadave. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 por jo kati i fundit te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe totale 119 m2 dhe organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhoma, sallon i bollshem me kuzhine te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe me ndricim natyral pergjate gjithe dites. Apartamenti eshte i pershtatshem per investim dhe shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

119 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

184

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Naim Frasheri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020