Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet prane Tregut te Orizit , ne nje ndertim te ri , cilesor dhe te mireadministruar . Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , nje koridor , dy tualete dhe nje ballkon dhe ka orientim Veri - Lindje . Ne apartament cdo investim eshte ekstra punimeve te pallatit duke filluar nga tualetet , izolimet , ndricimi dhe lyerja . Aredimi i apartamentit eshte bashkekohor dhe eshte perdorur per me pak se gjashte muaj . Disponon certifikate pronesie . Eshte i pershtatshem per banim dhe investim fale kerkesave te shumta qe zona ka per qera . Per nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

636

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjia 28 - Nentori , Rruga Sh. Gjecovi

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020