Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartamenti i organizuar nga nje dhome gjumi, nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe nje tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te miradministeruar me ashensor , me veshje kapoti . Apartamenti ndodhetne Laprake, ne nje nga zonat me te gjitha facilitet . Per me shume informacione me kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Laprake

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020