Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe te brendshme 83m2 dhe organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje sallon i bollshem, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar
dhe aktualisht eshte i dhene me qira, nje mundesi e mire per investim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

201

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020