Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane ish-Hotel Delfinit ne katin e katert nga toka . Eshte i orientuar ne Jug- Lindje dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi te bollshme dhe nje ballkon me pamje te mire te detit . Ka hapesira te mira dhe eshte i mirendricuar . Ka mundesi transformimi dhe eshte i pershtatshem per investim . Disponon certifikate pronesie . Per nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

215

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjia Uji i Ftohte

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020