Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit ne katin e 3 me siperfaqe 74m2 . Organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet , dhe 1 ballkon . Per me shum informacione ose vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

238

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mbas Blue Star Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020