Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Spitali ne Durres. Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, kuzhina, dy dhoma gjumi dhe tualeti. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh buze rruges kryesore. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe me punime ekstra. Ka orjentim Lindje-Perendim duke i dhene drite natyrale ambjentit gjate gjithe dites. Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo vizite ne prone kontakto!


Informacion
Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

254

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitali Rajonal Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020