Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartment 1+1 prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje organizim te mire ,planimetri te rregullt dhe ndricim natyral. Gjithashtu ka dhe nje depo shtese te shfrytezueshme . Eshte mundesi e mire investimi per shkak te lokacionit qe ka. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

232

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020