Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me Qira te Pazari i Ri .
Ndodhet ne pallat ekzistues, ne katin e 3-te, brenda pedonales te Pazari i Ri.
Apartamenti eshte restauruar se fundmi, duke rinovuar gjithcka, nga sistemi elektrik-hidraulik deri te mobilimi i ber me Arkitekt dhe me shume shije, duke ofruar nje jetese shume komode. Pozicioni ku ndodhet apartamenti eshte nje nga me te kerkuarit kohet e fundit ne qender te Tiranes.
Organizohet ne sallon me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, koridor lidhes, nje tualet dhe ballkon qe pershkon fasaden e apartamentit me orientim nga perendimi.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

146

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020