Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht me siperfaqe te brendshme 56.30 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar,me ashensor. Organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info kontakto tani.


Informacion
Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

144

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Besim Alla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020