Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek zona e Shkembit te Kavajes me nje siperfaqe totale 64m2. Organizohet nga nje dhome gjumi, dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe ballkon me pamje deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit te nje pallati te ri. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

251

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi i Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020