Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Toka ndodhet prane Malit te Robit 80 m larg nga fshati turistik qe ndodhet ne zone.
Ka nje siperfaqe te disponueshme prej 500m2.
Mund te sherbej per ndertimin e nje vile individuale pasi zone eshte mjaft e zhvilluar per turiste.
Disponon dokument pronesie dhe ka mundesi zhvillimi dhe ndertimi.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

500 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

68

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mali Robit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020