Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Aktiviteti ndodhet buze rruge ne nje zone te zhvilluar e te populluar dhe ka nje vizibilitet te larte. Ambienti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe eshte i ndare ne 3 ambiente. Ne cmim perfshihen te gjitha pajisjet dhe produktet e parukerise dhe estetikes, veshje, aksesore. Mundesi e mire investimi. Çmimi i qirase se ambientit eshte 35.000 ALL/muaj. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

54 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

53

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Mujo Ulqinaku

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020