LUXURY APARTMENTS FOR SALE IN SARANDA. - Century 21 Albania
Përshkrim

EYE OF SARANDA e pozicionuar në njërën nga plazhet më të bukura në bregdetin e detit Jon. E sapo rinovuar me konstruksione bashkekohore, 'EYE of Saranda' është krijuar për të siguruar intimitet dhe qetësi përreth kompleksit. Pozicionuar mes dy resorteve me te famshme ne Sarande, Santa Quaranta dhe Bougainville Bay, vetem 4 minuta ecje larg tyre. Zgjidhni 1 nga 20 apartamente të ndryshme dhe tipologji penthouse, duke shijuar pamjen e mrekullueshme panoramike të detit Jon .

Kjo ndërtesë përfshin 2 tipologji të apartamenteve 2+1. Pjesa kryesore e apartamenteve përbëhet nga një dhomë ditore me një sallë pritjeje moderne nga ku mund të shijoni pamjen e detit, 2 dhoma gjumi dhe ballkone. Këto apartamente janë ideale për familjet që duan të jenë afër detit, por gjithashtu kanë shtëpinë e tyre të ëndrrave. Për çdo informacion tjetër, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

2486

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Sarandë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020