Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Rezidenca e Vilave dhe Apartamenteve luksoze Quiet Lake, ndodhet pranë Liqenit të Farkës në Tiranë.
Kjo Rezidencë përbëhet nga 16 Vila dhe 16 Apartamente dhe aktualisht është i vetmi i ndërtuar në këtë
zonë (nuk jepen leje për ndërtim rezidencial), me kufi direkt Liqenin e Farkës.
Specifikisht për këto lloj karakteristikash Quiet Lake identifikohet si një Rezidencë luksoze dhe elitare,
padyshim nga më të bukurat dhe më të vecantat në Tiranë.
Hyrja për në Rezidencën Queit Lake në Farkë është e kontrolluar me roje, dhe ka një rrethim si për
ruajtjen privatësisë ashtu edhe të sigurisë me kamera 24 orë. Pervec cilësisë së larte, një tjetër avantazh i
projektit është edhe vendndodhja e tij. Pamjet impresionuese të natyrës në Rezidencën “Quiet Lake”, të
krijon idenë se ndodhesh në ndonjë vend të huaj, e ngjashme me Zvicrën, teksa kanë përfunduar edhe
punimet e Shëtitores së Rezidencës.
Vila Individuale (A), zotëron një sipërfaqe në total 302 m². Vila ka ambientin e ditës së bashku me kuzhinën (open-plan), si dhe një dhomë gjumi në katin përdhe, dhe 2 dhoma gjumi në katin e parë, plus papafingon në dhomën matrmoniale të ciftit (në total janë 3 dhoma gjumi).

Per me shume informacion, kontakto tani!


Informacion
Sip. Totale:

302 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

166

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Farkes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020