Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 160 m2, 60m2 ndertim dhe 18 m2 verande. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno, nje verande, nje kuzhine dhe tualet te jashtem. Ndodhet prane gjykates se apelit Shkozet. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku Century21NewDay.


Informacion
Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

194

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020