Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim dhe eshte i gjithi i mobiluar, ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe ofron te gjitha sherbimet. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Per me shume info ose nje shoqerim ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

146

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020