Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat me siperfaqe ndertimi 446.4m2 neto dhe siperfaqe trualli 500m2. Vila shitet pjeserisht e arreduar dhe organizohet ne 2 kate. Kati 0 organizohet nga ambineti i ndenjies, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe verande, kati 1 organizohet nga 2 apartamente ku secila organizohet nga ambientet e ndenjies , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Gjithashtu tarraca eshte e mbyllur dhe si papafingo mund ta zhvillosh ne disa ambiente. Vila ka oborr te madh te mjaftueshem per disa automjete dhe ka akses hyrje dalje nga 2 portat ku lidhen 2 rrugica me njera tjetren. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

470 m2

Sip. e brendshme:

446 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

63

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kombinat

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020