Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Rezindenca Kolombo 2 prane TEG eshte nder me te preferuarat nga bleresit gjithashtu dhe nga klientet qiramares te huaj.
Prona luksoze, e ndërtuar në vitin 2012, ofron një ambient të bollshem, në tre kate dhe rreth 350 metra katror hapësirë jetese.
Prona disponon nje siperfaqe trualli 560.8m2 ku 114.4m2 eshte njolla e ndertimit dhe siperfaqe ndertimi rreth 350m2 . E organizuar ne :
Kati I pare
1-Salon,1-kuzhine e vecuar,1-dhome gjumi, 1-tualet,verande 7.7m2
Kati I dyte
2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 garderoba, 1 lavanderi, 1 ballkon
Kati I trete
1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, verande 40m2
Vila eshte e investuar ne detaje dhe ka nje pozicion te favorshem ne kompleks duke ofruar privatesi dhe siguri.
Per me shume informacion rreth viles na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

561 m2

Sip. e brendshme:

350 m2

Sip. Toke:

561 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

194

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: kompleksi Colombo 2

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020