Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Toka me siperfaqe totale 625 m2, ndahet ne 300 m2 toke truall dhe 325 m2 toke are, ndodhet e pozicionuar ne Rrashbull, rreth 60m larg rruges kryesore. Pozicionimi e ben te favorshem per shumellojshmeri ndertimi, vile, magazine etj. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

625 m2

Lloji:

Land

Statusi:

To demolish or rebuild

Availability:

Available

Website Views:

79

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rrashbull, prane Kantines se Veres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020