Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet Magazine per qera ne Autostraden Tirane-Durres afer City Park. Magazina eshte e pershtatshme per Biznese te ndryshme, eshte e ndare ne 3 kate nga 400 m2 secili ku kati 1-re ka nje lartesi prej 5dhe kati 2-te 4m, ambjenti ka nje fasade me pamje nga Autostrada.Per cdo info na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

2400 m2

Sip. e brendshme:

1400 m2

Sip. Toke:

1000 m2

Kati:

2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Berxulle

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020