Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Prane Drejtorise se Policise ,ne Bulevardin Bajram Curri shitet ambjent me siperfaqje 55 m. Ambjenti eshte i pershtatshmem per aktivite si, qender estetike,zyre noteriale,klinike dentare etj.Zona ku ndodhet eshte e frekuentuar dhe lehtesisht e gjendshme.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrat tane.


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

58

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020