Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ky ambjent ka nje siperfaqe prej 34m2, dhe ndodhet ne katin perdhe.
Organizohet ne forme dublexi ku kati i pare eshte open space ndersa kati i dyte sherben si magazine.
Vendndodhja e ketij ambjenti buze rruges kryesore e ben te pershtatshme per nje shumellojshmeri biznesesh.
Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

33 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020