Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament prane rruges Frederik Shiroka. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit ne nje pallat te sapo perfunduar, i ndertuar me materialet me cilesore dhe teknikat me te mira te ndertimit. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 85.09 m2 dhe siperfaqja totale e tij 95.40 m2. Apartamenti eshte i gatshem per banim. Ai ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane 21 dhjetorit, e cila ofron sherbimet me te mira per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

88

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Prane Rr. Frederik Shiroka

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020