Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Komerciali ndodhet ne rrugen kryesore, ne katin 0 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2007, shume afer Spitalit Ushtarak. Ambienti ka hyrje nga rruga Don Bosko, por ka nje hyrje te dyte dhe nga ana e kundert. Komerciali ka siperfaqe 355.2 m dhe lartesi 3.5 metra dhe eshte e pajisur me dokumentacion hipotekor. Aktualisht eshte e dhene me qira. Eshte mundesi shume e mire investimi. Ka cmim mjaft te mire krahasuar me tregun ne zone. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

355 m2

Sip. e brendshme:

355 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020