Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet toke me siperfaqe 10.500m2 me mundesi zgjerimi deri ne 28.000m2. Toka eshte pak metra larg nga Ura e Gjoles (rruga qe te con ne Fushe Kruje). Eshte zone industriale, toka ka rruge nga te dyja anet e saj dhe ure hyrese nga perpara. Cmimi i tokes eshte 32 euro/m2 (i diskutueshem). Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

10515 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

43

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Fushë Krujë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020