Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila eshte ndertuar ne vitin 2015. Siperfaqe totale e ndertimit eshte 620 m. Organizohet ne 1 kat bodrum dhe 3 kate te tjera mbi toke. Punimet ne vile jane teper cilesore, me sistem kondicionimi ne te gjitha katet, muret dhe tavanet jane te dekoruara, dhe gjithcka eshte e perfunduar, perfshire ndricimin, sistemin e ruajtjes me kamera dhe gjelberimin e jashtem. Vila eshte totalisht e mobiluar.
Bodrumi sherben si magazine, ka nje banjo te mobiluar shume mire.
Kati perdhe eshte konceptuar ne nje sallon shume te madh me kend gatimi dhe ngrenie me vete, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Kati +1 eshte konceptuar me hyrje me vete, ne formen e dy apartamenteve 2+1+2 tualete dhe 1+1 me 1 tualet, me ballkone te medha secili apartament. Kati +2 ka dy dhoma gjumi, nje ambient gatimi dhe ngrenie, ndenje dhe tualet. Gjithashtu ne kete kat ndodhet dhe nje ballkon 60m2 qe siguron nje pamje te mrekullueshme.
Ne total, 13 dhoma, 7 banjo, 2 llozha, 2 veranda!


Informacion
Sip. Totale:

585 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Dhomat e gjumit:

13

Tualetet:

7

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

94

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020