Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me nje siperfaqe totale prej 135.7m2 dhe 118m2 neto. Ka vizibilitet ne rrugen kryesore dhe fasade xhami ne dy krahet e tij.
Aktualisht eshte i dhene me qira mujore me kontrate afatgjate.
Disponon hipoteke.
Per informacion ose nje vizite, me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

136 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

37

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Materniteti i Ri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020