Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Naim Frasheri me siperfaqe 61.2m2. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, korridor i bollshem, 1 tualet dhe ballkoni. Disponon certifitate pronesie. Mundesi e mire investimi. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

61 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

178

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020