Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet toke ne Shkallnur, shume prane kodres se kuajve.
Siperfaqja e prones eshte 2100 m2.
Toka ka nje forme te rregulllt, dhe ofron pamje totalisht nga deti.
Cmimi i tokes eshte 70 euro\m2 ( i diskutueshem)
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Toke:

2100 m2

Lloji:

Rural Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

101

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkallnur

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020