Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet toke vreshte ne Shkallnur.
Prona ndodhet ne nje zone kodrinore. Mbi toke ndodhet edhe nje ndertim i vjeter me siperfaqe 150 m2.
Siperfaqja totale e prones eshte 11235 m2 dhe shitet me 35 euro\ m2 ( i diskutueshem)
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni


Informacion
Sip. Toke:

11235 m2

Lloji:

Rural Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: SHKALLNUR

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020