Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila ndodhet 30 km larg nga Tirana,eshte totalisht e mobiluar e pajisur me oxhak,sisteme sigurie,pishine personale,si dhe 2000 m2 truall te rrethuar me gjelberim dhe fruta te ndryshme.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Sip. Toke:

2000 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

185

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Gracen

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020