Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Vila eshte nen rikonstruktim, siperfaqja e truallit eshte 152 m2 dhe vila e perfunduar do te jete 2 kateshe nga 150m2 secili kat . E pajisur me dokumentacion te rregullt . Ndodhet ne nje zone mjaft te qete ne qender te Durresit . Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Sip. Toke:

152 m2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

174

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: prane muzeumi te Deshmoreve , prane kopshtit "1 Qe

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020