Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament shume i miremobiluar ne nje zone te kerkuar te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim (i trete nga toka) ne nje pallat pesekatesh.
Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje sallon te bollshem dhe dy tualete.
Prona eshte e orientuar ne veri-lindje.
Apartamenti ka dhe nje ballkon te madh ne
forme harku i cili eshte i orientuar nga veriu dhe aksesohet nga dhoma e dites.
Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

117 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

206

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020