Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Kompleksi San Pietro ndodhet në Gjirin e Lalëzit, me një distancë prej 44 km nga Tirana, 40 km nga
Aeroporti i Rinasit si dhe 37 km nga qyteti Port i Durrësit.
San Pietro, është një Fshat Turistik në të cilin përfshihet Hoteli me 5*Melia Group si dhe pjesa
Rezidenciale që përbëhet nga Vila dhe Apartamente. Ky projekt është konceptuar të ndërtohet në zonën
më veriore të Gjirit të Lalëzit, për vetë gjelbërimin dhe bukuritë natyrore.
Kjo është një ndër arritjet më të mëdha të këtij projekti, pra harmonizimi i natyrës me ndërtimin ku
arkitekti ka synuar shkrirjen dhe ndërthurjen e elementëve natyrorë me ato arkitektonike. Pra, duke
realizuar kështu ndërtimin midis pemëve duke krijuar sipërfaqe të gjelbërta mbi tarracat e Vilave te
kombinuara me pjergullata druri.
Projekti është i organizuar në Vila dhe Apartamente. Vilat janë të tipologjive të ndryshme si Vila Elitare/
Vila Individuale/ Vila te Bashkengjitura/ Vila Katershe.
Ndërkohë që Apartamentet janë në formën PalazzinA 3 katëshe.
Në këtë projekt do të ketë edhe ambjente argëtimi si për të rritur ashtu edhe për fëmijë, pishina, gjithashtu
edhe SPA, ambjente sportive, hapësira ekstra për shërbime si market, BAR, Restorante madje edhe farmaci,
etj, etj.
Hyrja për në Fshatin Turistik San Pietro, do të jetë e kontrolluar dhe në monitorim 7/24.


VILA INDIVIDUALE, është më e vogël në krahasim me Vilën Elitare, por ama ka të njëjtën privatësi. Vilat
Individuale janë të vendosura në rreshtin e dytë, direkt pas Vilave Elitare.
Vila Individuale zotëron një sipërfaqe në total prej 204 m², e përbërë nga ambienti i ditës së bashku me
kuzhinën (open plan), si dhe një dhomë gjumi në katin përdhe, dhe nga 3 dhoma gjumi në katin e I-rë.
Kati përdhe i Vilës Individuale zotëron një sipërfaqe prej 90.4 m², ndërkohë që
Kati i I-rë ka një siperfaqe prej 95.1 m². Totali i sipërfaqes së Vilës është 204 m², nga të cilat 18.5 m²
verandë  (185.5 m² + 18.5 m²).

KONTAKTO TANI per me shume informacion!


Informacion
Sip. Totale:

204 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: San Pietro,

Shteti: Albania

Qyteti: Gjiri e Lalzit

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020