Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Kompleksi San Pietro ndodhet në Gjirin e Lalëzit, me një distancë prej 44 km nga Tirana, 40 km nga
Aeroporti i Rinasit si dhe 37 km nga qyteti Port i Durrësit.
San Pietro, është një Fshat Turistik në të cilin përfshihet Hoteli me 5*Melia Group si dhe pjesa
Rezidenciale që përbëhet nga Vila dhe Apartamente. Ky projekt është konceptuar të ndërtohet në zonën
më veriore të Gjirit të Lalëzit, për vetë gjelbërimin dhe bukuritë natyrore.
Kjo është një ndër arritjet më të mëdha të këtij projekti, pra harmonizimi i natyrës me ndërtimin ku
arkitekti ka synuar shkrirjen dhe ndërthurjen e elementëve natyrorë me ato arkitektonike. Pra, duke
realizuar kështu ndërtimin midis pemëve duke krijuar sipërfaqe të gjelbërta mbi tarracat e Vilave te
kombinuara me pjergullata druri.
Projekti është i organizuar në Vila dhe Apartamente. Vilat janë të tipologjive të ndryshme si Vila Elitare/
Vila Individuale/ Vila te Bashkengjitura/ Vila Katershe.
Ndërkohë që Apartamentet janë në formën PalazzinA 3 katëshe.
Në këtë projekt do të ketë edhe ambjente argëtimi si për të rritur ashtu edhe për fëmijë, pishina, gjithashtu
edhe SPA, ambjente sportive, hapësira ekstra për shërbime si market, BAR, Restorante madje edhe farmaci,
etj, etj.
Hyrja për në Fshatin Turistik San Pietro, do të jetë e kontrolluar dhe në monitorim 7/24.


VILA E BASHKANGJITUR ME 2 HYRJE e cila pozicionohet në vazhdim të Vilave Individuale.
Vila e Bashkangjitur përbëhet nga 2 njësi, dhe ka një sipërfaqe totale prej 190.9 m².
Në katin përdhe ka ambientin e ditës së bashku me kuzhinën (open plan), ndërkohë që në katin e dytë
përbëhet nga 3 dhoma gjumi.
Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 84.3 m², ndërkohë që Kati i parë ka një sipërfaqe prej 106.5 m²
(veranda sipërfaqe 30.85 m²), me një parcelë prej 500-800 m².
KONTAKTO TANI per me shume informacion!


Informacion
Sip. Totale:

191 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: San Pietro,

Shteti: Albania

Qyteti: Gjiri e Lalzit

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020