Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet truall dhe vile 3-kateshe prane 'Spitalit "Amerikan 2". Siperfaqa e truallit eshte 806m2 dhe e objektit te ndertimit 599.6m2.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate.
Kati 1: perbehet nga 5 ambiente banimi 1+1, aktualisht te dhena me qira.
Kati 2: organizohet ne dy dhoma gjumi, tualet, kuzhine dhe verande me siperfaqe 27m2.
Kati 3: perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, soxhorno, verande.

Gjithashtu, vila disponon nje oborr te konsiderueshem, totalisht te investuar.

Prona disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone, ju lutem te na kontaktoni!


Informacion
Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020