Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira Duplex ne Rezidencen Kodra Diellit 1
Ndodhet ne katin 3 dhe 4, dhe organizohet ne dy dhoma gjumi,nje sallon dy tualete,dy ballkone dhe nje depo
Orinentimi eshte Jug dhe Perendim,me nje pamje te lire te mrekullueshme dhe clodhese.
Ofrohet gjithashtu nje post parkimi i garantuar.
Praktikisht ky Duplex ju ofron cdo gje ju nevojetet pas nje dite te lodhme pune.
Prona eshte disponibel ne fund te muajit Mars.
Ne cmim nuk perfshihet taksa 15%

Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Duplex

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

561

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020