SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE VLORE! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet ambient komercial me siperfaqe 316 m2.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge.
Ambienti komercial ka akses nga dy rruget kryesore, Rr. "Hasan Kushta" dhe Rr. "Gjergj Kastrioti"
Ambienti disponon certifikate te rregullt pronesie.
Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

316 m2

Sip. e brendshme:

220 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

389

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020