Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimit por te 4-in e objektit. Apartamenti organizohet ne korridorin qe lidh ambientet me.njeri tjetrin, guzhina e vecuar, soxhorno, 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet njeri prej te cileve ne dhomen e madhe dhe ballkoni. Te gjitha ambientet kryesore te apartamentit orientohen nga Jugu duke patur ndricim dhe ngrohje natyrale. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt hipotekore dhe shitet totalisht i mobiluar. Per te bere nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

189

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020