Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Njesi komerciale ne shitje te Ish Blloku.
Ambjenti ka siperfaqe NETO 90 m/2 dhe ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes.
Per me teper detaje apo nje vizite te kete prone ju lutem te na kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020