Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet ambient komercial, prane shkolles Servete Maci, me siperfaqe 40m2. Ambienti komercial eshte ne nje ndertim te viteve te fundit dhe mund te shfrytezohet per cdo lloj biznesi, parukeri, dyqan, zyre etj...
Per cdo informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

40 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

53

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020