Apartament 1+1 per shitje tek Unaza Re - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek Unaza Re prane "Njesise Bashkiake". Me nje siperfaqje prej 70m2 apartamenti organizohet ne hyrje me korridor, dhome ndenje, kuzhine e vecuar, dhome matrimoniale, ballkon me pamje te lire, tualet. Apartmenti ndodhet ne katin e 7-te (jo i fundit) me ashensor, orientimi eshte nga Jugu i cili i mundeson drite dhe ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Disponon Hipoteke. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1020

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Foto Xhavella

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020