Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet vile prane Maternitetit te Ri ( te Shkolla Niket Dardani ). Kati 0 organizohet nga salloni, kuzhina e vecuar, nje dhome dhe nje tualet. Ndersa kati i 1-re organizohet nga kater dhoma gjumi dhe nje tualet. Ka nje nje planimetri te rregullt dhe ndertim cilesor. Pozicionimi ne nje zone relativisht te qete dhe me aksesueshmeri te larte , ofron te gjithe komoditetin e nevojshem per nje jetese te mire. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

216 m2

Sip. Toke:

227 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

179

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Arkitekt Sinani

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020