Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1, me sipërfaqe 87.3 m2, me orientim nga Jugu-Perëndimi. Hyrja në apartament ka si vazhdim, në të majtë të tij këndin e gatimit dhe tavolinën e ngrënies. Përballë pozicionohet këndi i ndejtjes, me sipërfaqe kompakte me dritare nga Jugu dhe Perëndimi. Një korridor i vogël të shpërndan në zonën e natës, me tualetin e përbashkët, dhomën e fëmijëve dhe dhomën matrimoniale me tualetin e dedikuar. Llozha e apartamentit aksesohet nga ambienti i ditës.

Kompleks Rezidencial ka nje siperfaqe ndertimi rreth 120,000 m2, I pozicionuar ne jug-lindje te Tiranes dhe perbehet nga 33 pallate. 70% e hapesires se projektit do te jete hapesire e gjelbert dhe pjesa me e madhe e parkimeve do te organizohet nentoke.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome matrimoniale, nje sallon dhe kuzhine, ballkom dhe nje tualet. Sipërfaqja e bollshme, orientimi i dyfishtë dhe format e rregullta e bëjnë apartamentin një zgjedhje ideale për Ju.
Ju keni mundesine per kreditim prane Union Bank deri ne 70%. Per me shume informacion apo alternativa te tjera apartamentesh, nxitoni na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

87.3 m2

Sip. e brendshme:

76.8 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

227

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mangalem 21

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020